Haberler

İki ayda yaşadığımı hiç yaşamamıştım

Giresunspor Medya Yazar : Ali Gökaşar Tarih : 29 Mart 2018 , Perşembe 09:12

Başkanımız Sayın BOZBAĞ : Sıkıntılı Günlerin de Üstesinden Gelmeyi Başarırız

Sayın Başkanımız Mustafa BOZBAĞ :

"Ocak ayında biri bana bunların olacağını söylese inanmazdım ama futbolun içerisinde bunlar da var. Biz çok şeylerin üstesinden geldik, bu sıkıntılı günlerin de üstesinden gelmeyi başarırız"

Giresunspor Başkanı Sayın Mustafa Temel Bozbağ , son iki ayda yaşadıklarını hayatı boyunca yaşamadığını söyleyerek; “Futbolda bunlar da var” dedi.

“Giresunsporumuz’un her kademesinde görev yaptım. Altyapı yöneticiliği, basın sözcülüğü, futbol şube sorumluluğu, başkanvekilliği ve son altı yıldır da başkanlık yapıyorum. 19-20 yılda yaşamadığımı son iki ayda yaşadım. Ocak ayında biri bana bunların olacağını söylese inanmazdım ama futbolun içerisinde bunlar da var. Biz çok şeylerin üstesinden geldik, bu sıkıntılı günlerin de üstesinden gelmeyi başarırız”

İlk altının da, ateş hattının da yedi puan uzakta olduklarını ifade ederek;

“İnsanlar play-off’a kalamayacağımızı ancak küme düşebileceğimizi söylüyorlar. Oysaki her iki hedefe uzaklığımız aynı.  İkinci yarıya başladığımızdan bu yana istediğimiz hiçbir şey yolunda gitmedi. Korkulu rüya görür müyüz bence hayır. Çünkü benim takımım oralara yaklaşmaz. Hafta sonu bizi çok önemli bir maç bekliyor. Erzurumspor ile oynadığımız karşılaşma sonrasında lige verilen ara bizim için çok iyi oldu. İnşallah Altınordu engelini 3 puanla aşmayı başaracağız”

şeklinde konuştu.

29032018091129-giresunspor-baskan-bozbag.jpg